News
Now Reading
State of Decay 2 – v rychlosti si představíme tvorbu postavy
0

State of Decay 2 – v rychlosti si představíme tvorbu postavy

by rajhracecz23/03/2018

⇒ Brandin z IGN společně s hlavní designerem hry State of Decay 2 Richardem Fogem představují video, ve kterém společně nahlédneme do tvorby postav v nejočekávanější zombie hře State of Decay 2.
Ve hře se tak můžeme těšit na obrovský seznam přeživších, kteří budou mít mnoho vzhledů a vlastností. To vše má dopad na celkovou charakteristiku, která se projeví v samotném hraní hry.

Zina Tinkey, která patří do komunity již delší dobu je jakousi hrdinkou a právě hrdina má bonusy, které vám ulehči hraní hry. Zrovna Zina a její bonus přidá každému přeživšímu 1x náboj ve své skupině. Pokud by například skupina chtěla Zinu povýšit, stala by se tzv. Warlordem, což by vedlo k dalším zajímavějším věcem v pozdější fázi hry. Zajímavé jsou také statusy vašeho hrdiny či přeživšího, které ukazují minulost přeživšího, než se přidal do komunity. Zmiňovaná Zina byla před apokalypsou automechanik a tím pádem se dostáváme k dalšímu bonusu ve hře, který přidá skill point v podobě Mechanika. Její největším koníčkem bylo sbírání zbraní a tak dostává Zina bonusy ze zbrojnice. Právě díky minulosti se vám budou schopnosti dříve otvírat a stanete se tak specialistou ve směru zbraní.

inspirace ze zdroje videa : zde 
What's your reaction?
Dobrá zpráva
0%
Zajímavé
0%
Meh...
0%
Cože ?
0%
Nesouhlasím
0%
Tohle nedám
0%
About The Author
rajhracecz

You must log in to post a comment