Now Reading
Nvidia Shadowplay-program na streamování
0
Líbí se nám !

+ Nezatěžuje HW
+ ShadowPlay Highlights
+ Podpora kamery
+ Podpora Stream overlay
+ 2x Klikni a vysílej
+ Nahrávání ve vysokém rozlišení

Vadí nám !

- Nemá funkce app jako OBS
- Někdy překáží klávesová zkratka
- Někomu nejde funkce Highlights ve hře PUBG

Rating
Hodnocení RH
Vaše hodnocení
Rate Here
Naše hodnocení
100%
100%
Verdikt RH

Na závěr snad jen hurá do instalace oblíbených a rychle se vrhnout do natáčení her. Otázkou už jen zůstává zda na to máme obohacený skill :-D. Za redakci RH je to jasná volba, kterou vlastnící grafických karet Nvidie musí mít na pevném disku

100%
Hodnocení RH
100%
Vaše hodnocení
1 rating
You have rated this

Tato volba se převážně bude líbit vlastníkům nadupaných karet Nvidie. Plugin ShadowPlay je součástí programu Geforce Experience, který slouží pro správu vaší grafické karty. Pro funkčnost pluginu ShadowPlay vám postačí grafická karta série GTX 600 a dobrá zpráva je i pro vlastníky Notebooků. Pro funkčnost musíte mít alespoň Notebook řady 700M + výše. ShadowPlay konkuruje hlavně v menším zatížení.
Unikátní funkce tohoto programu je tzv. Shadow Mode. Tento mód vám umožní ukládat střih unikátního záběru a přitom vám nezatíží HW. Tuto funkci převážně ocení hráči PUBG, nebo jiných online her.
Podařil se vám právě teď úžasný kousek nebo zajímavý kill? Žádný problém ! Režim přehrávání ve stylu DVR ho automaticky nahrál. Stiskněte pouze klávesovou zkratku a ShadowPlay vám uloží posledních 30 sekund ve hře. To vše je zabaleno až v rozlišení 4K při 60 snímcích za 1x sekundu.

Stejnou a ještě lepší funkci nabízí ShadowPlay Highlights, která automaticky nahrává vaše nejlepší akce ze hry, které si poté uložíte nebo sdílíte na sociálních sítí pomocí Geforce Experience.

Po novém updatu má také ShadowPlay k dispozici podporu kamery a nyní dokonce i stream overlay, což umožňuje lepší přizpůsobení vašeho živého streamu.

Které hry podporuje ShadowPlay Highlights

,

What's your reaction?
Dobrá zpráva
0%
Zajímavé
0%
Meh...
0%
Cože ?
0%
Nesouhlasím
0%
Tohle nedám
0%
About The Author
rajhracecz

You must log in to post a comment